Klasa Bałtyku w SP 11 w Orłowie

SKS Bałtyk wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 11 zaprasza uczniów i uczennice obecnych klas trzecich do udziału w naborze do klasy sportowej o profilu piłki nożnej. To całkowicie nowe przedsięwzięcie placówki położonej na rogu ulic Wielkopolskiej i Wrocławskiej w Orłowie i kierowanej przez dyr. Sławomira Wiśniewskiego.
Twarzą projektu i przyszłym trenerem-nauczycielem klasy IV piłkarskiej będzie Piotr Rzepka, legenda - jakżeby inaczej - naszego klubu, zresztą całej pomorskiej piłki, były reprezentant Polski, trener klubów I i II ligi.

Dla Bałtyku to kolejny krok w kierunku propagowania piłki nożnej w gdyńskich szkołach i kultywowania biało-niebieskiej tradycji. Od kilku lat owocnie współpracujemy z SP 6 na Obłużu, która również ogłosiła nabór do klasy sportowej, o czym szczegółowo napiszemy w poniedziałek. Tymczasem komplet informacji można znaleźć klikając TUTAJ 

SP 11 im. Bohaterów Załogi ORP Grom jest szkołą jednozmianową. Kandydatom do klasy sportowej oferuje elastyczny plan lekcji dopasowany do zajęć szkoleniowych na boisku, w hali i na pływalni.
Nabór rozpocznie się 30 marca i zakończy 27 kwietnia. Testy sprawnościowe wstępnie zaplanowano w okresie 7-11 maja, wcześniej odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów do szkoły. Więcej informacji, w tym wzór wniosku o przyjęcie do klasy piłkarskiej znajdzie się na stronie szkoły ( www.zs6gdynia.pl ) w najbliższy poniedziałek.

powrót do listy artykułów