Kadra po przejściach

19 piłkarzy zostało zgłoszonych do rozgrywek III ligi w nowym sezonie. 11 nazwisk to gracze pozyskani tego lata. Drużyna Bałtyku zmieniła się, ale to wiadomo od początku lipca, gdy klub zakończył współpracę z piłkarzami, którzy nie spełnili oczekiwań w poprzednim sezonie.
W porównaniu z kadrą z rundy wiosennej odeszło 19 zawodników, nie wszyscy z woli zarządu, bo niektórzy przecież (Karasiński, Wypij, Zyska i tercet juniorów - Buławski, Młynarczyk i Poręba) otrzymali konkurencyjne oferty z innych klubów i skorzystali z nich.

W kadrze Sebastiana Letniowskiego znajdujemy ośmiu młodzieżowców (w tym duet juniorów). Najstarszy w zespole jest Przemysław Kostuch, który we wrześniu skończy 29 lat. Najmłodszy - Erwin Kwaśniak osiągnie pełnoletniość za dwa tygodnie, w przeddzień wyjazdu na mecz w Toruniu.
Do kadry biało-niebieskich wracają: Arkadiusz Proena (po półrocznym wypożyczeniu), Szymon Rychłowski (po trzech latach) i nastoletni golkiper Michał Bartkowiak (trenował z seniorami wiosną 2016 u boku Marcina Matysiaka i Dawida Klebby).

Bramka: BARTKOWIAK (98), Matysiak (91)

Obrona: GOŁUBIŃSKI (99), Kochanek (89), KORPALSKI (98), Kostuch (88), Proena (96), REGULSKI (97), Szur (96), Wesołowski (94)

Pomoc: Bartlewski (94), Duszkiewicz (92), KLECHA (97), KWAŚNIAK (99), LETNIOWSKI (98), Rychłowski (91)

Atak: Duda (91), Kuzimski (91), PODKAŃSKI (97)

dużymi literami wyróżniliśmy młodzieżowców, dodatkowo pogrubioną czcionką - nowych bałtykowców 


powrót do listy artykułów