Grali juniorzy

Rezerwy Bałtyku prowadzone przez Jerzego Jastrzębowskiego uległy liderującemu zespołowi z Kowal 1:2. Goście byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, lecz młody zespół gdynian zawiesił bardzo wysoko porzeczkę, doświadczonym zawodnikom takim jak Marek Widzicki, Jan Przybyszewski czy Łukasz Gładczuk.
Rezerwy straciły bramkę w 12 minucie z rzutu karnego, pewnym egzekutorem był Przybyszewski, gospodarze wyrównali pięć minut później – Patryk Niemiec wykorzystał kolejną jedenastkę w tym meczu.
Niestety w 31 minucie Przybyszewski trafił do siatki po raz drugi i ustalił wynik meczu. W drugiej połowie biało-niebiescy mogli pokusić się o punkty w tym meczu, lecz brakowało koncentracji pod bramką GKS.
Należy pochwalić naszą młodą drużynę za zaangażowanie i wolę walki – to na pewno zaprocentuje w przyszłości.

V liga: BAŁTYK II – GKS Kowale 1:2 (1:2) bramka Niemiec ’17 (k).
Bałtyk II: Schulz – Stenecel, Sobczak, Zaborowski, Hański, Barlak (75’ Wejman), Ter-Petrosyan, Grzonkowski, Kwaśniak, Niemiec, Kudyba.
TABELA

Pozostałe gry Bałtyku w ostatni weekend:
1LWJA: Gryf Wejherowo – BAŁTYK 2:3 (0:1) bramki: Mateusz Piwowarski x2, Paweł Szejko.
TABELA

1LWJB: Gryf Wejherowo – BAŁTYK 1:4 (1:1) bramki: Jan Sadowski x2, Filip Sobiecki, Dawid Budziński.
TABELA

B1 gr.1: Orkan Rumia – BAŁTYK II 4:3 (3:2) bramki: Jakub Fornalik, Maciej Scharmach, Maciej Otto.
              AP KP/BAŁTYK – Team Spirit Gdańsk 3:0 (1:0) bramki: Jakub Jabłoński, Krzysztof Tabaszewski, Mateusz Błażejak
TABELA

1LWC1: BAŁTYK AP – Czarni Pruszcz Gdański 2:2 (0:0) bramki: Olivier Paczkowski x2.
              Gedania Gdańsk - AP KP/BAŁTYK AP przełożony na 23.05 godz. 16:30
TABELA

C1 gr.1: BAŁTYK II AP – KTS-K Luzino 2:0 (2:0) bramki: Michał Sztorch, Jakub Linda.
TABELA

1LWC2: BAŁTYK AP – Cartusia Kartuzy 2:6 (2:2) bramki: Kacper Piorowski, Bartosz Wiśniewski.
TABELA

D1 gr.1: BAŁTYK II AP pauzował
TABELA

D1 gr.2: BAŁTYK AP pauzował
TABELA

D2 gr.2: BAŁTYK AP – Sztorm Mosty 6:1 (5:0) bramki: Kamil Jóskowski x3, Marcin Szulc, Bartosz Kułakowski, Kacper Kasprzak.
TABELA

D2 gr.3: Pomorze Akademia Sportowa – BAŁTYK II AP 12:2 (7:2) bramki: Filip Albin x2.
TABELA

D2 gr.4: Jaguar II Gdańsk – BAŁTYK III AP 6:3 (1:1) bramki: Kacper Czechowicz x2, Ali Eski.