Dublet Kudyby

Bałtyk II pokonał Sopocki Potok Kamionka 2:0 (1:0). Autorem bramek był Bartosz Kudyba w 19 i 90 minucie.

BAŁTYK II: Schulz - Stencel, Sobczak, Zaborowski, Śliżewski - Wejman, Kwaśniak, Grzonkowski, Niemiec (66 Nowak) - Bartnicki, Kudyba Ż
Rezerwowi: Bochiński - Jasina, Fol, Mościcki, Malanowski

Naprzeciw bardzo młodego składu gdynian (w niedzielę zagrało ośmiu juniorów) stanęła drużyna, w której nie brakuje byłych bałtykowców (Jaroń, Łysakowski i Piątkowski od 1 min, Patera od 46).
Wracający między słupki Michał Schulz udanie zastąpił Michała Bartkowiaka (był z pierwszem zespołem w Toruniu), dlatego passa rezerw bez straconego gola w lidze trwa już 585 minut. Oprócz tego było to 25. z rzędu zwycięstwo Bałtyku II w roli gospodarza.

Biało-niebiescy wygrali bardzo pewnie, lecz stanowczo za nisko. "Kudi" najpierw zrobił użytek z dogrania Kordiana Bartnickiego w polu karnym, w doliczonym czasie również wykorzystał sytuację sam na sam, tyle że tym razem ścigał się z obrońcą od połowy boiska i uderzył celnie z 16 m. Na dublet w lidze Bartek czekał od 20 listopada ub.r.
- Pod nieobecność zawodników trenujących z Sebastianem Letniowskim, otworzyła się szansa przed kolejnymi wychowankami, a takie okazje trzeba wykorzystać - komentował po meczu Jerzy Jastrzębowski. -
Zaborowski odnalazł się na pozycji stopera, obiecująco na prawej stronie pokazał się Wejman, cieszy, że coraz więcej pewności jest w grze Bartnickiego...

V liga (gr.1)
4. KOLEJKA: MKS Władysławowo - GKS Kowale 1:2, Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 0:1, KS Kamienica Królewska - Orlęta Reda 2:3, Orzeł Trąbki Wlk. - Czarni Pruszcz Gd. 0:3, Sztorm Mosty - GKS Sierakowice 1:0, Sokół Ełganowo - Gedania II 1:3, KS Mściszewice - Kaszuby Połchowo 2:8