30 dni do startu EURO U-21

Wielkie piłkarskie emocje coraz bliżej! Już 16 czerwca startuje turniej finałowy Mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 Polska 2017. Gdynia - Miasto Gospodarz zaprasza na mecze reprezentacji Hiszpanii, Portugalii i Macedonii.
Na Stadionie Miejskim będziemy podziwiać gwiazdy największych europejskich klubów, m.in.: Realu Madryt, Barcelony, Milanu, Porto, Arsenalu. Bilety, już od 15 złotych, dostępne są na u21poland.kupbilet.pl 

Kopalnia diamentów 
Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 to wspaniałe sportowe święto. Pod względem rangi jest to druga, tuż po mistrzostwach seniorów, impreza piłkarska na Starym Kontynencie. Turniej, w którym co dwa lata najsilniejsze drużyny narodowe walczą o wyjątkowe trofeum, stanowi pomost pomiędzy młodzieżową piłką nożną a dorosłym futbolem na najwyższym światowym poziomie. W przeszłości rozgrywki wyłoniły takie gwiazdy, jak Zidane, Figo, Pirlo, Cech i Lampard. Czas na kolejne odkrycia! 

Grupa bałkańsko-iberyjska 
Na mogącym pomieścić ponad 15 000 kibiców Stadionie Miejskim w Gdyni rywalizować będą drużyny grupy B: Portugalia, Hiszpania i Macedonia (czwarty zespół, Serbia, wszystkie mecze rozegra w Bydgoszczy). W przeszłości na nowoczesnym gdyńskim obiekcie gościły m.in. piłkarskie reprezentacje Urugwaju i Irlandii, także młodzieżowa reprezentacja Polski, jednak czerwcowa rywalizacja przy ul. Olimpijskiej będzie zdecydowanie najbardziej prestiżowym wydarzeniem w sześcioletniej historii stadionu. 

Bilety już w sprzedaży 
Otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartowała 21 lutego i prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com
Na 21 spotkań turnieju udostępniono łącznie ok. 330 tysięcy wejściówek w dwóch kategoriach, których ceny zaczynają się od 15 złotych. Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.


powrót do listy artykułów