Upragnione zwycięstwo

Pierwsza drużyna SKS Bałtyk Gdynia udała się dzisiaj na wyjazdowe spotkanie z zespołem Polski Cukier Kluczevia Stargard. Po ostatnim wysokim zwycięstwie w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim 0:6 z zespołem Chojniczanka II Chojnica wszyscy oczekiwaliśmy, że nastąpiło przełamania i także w lidze zakończymy mecz wygraną. Piłkarze SKS Bałyk Gdynia w dniu dzisiejszym spełnili te oczekiwania i z wyprawy do województwa Zachodniopomorskiego przywozimy komplet punktów. Bramki dla naszego zespołu zdobyli w 12 minucie Marczak i w 53 minucie Skrzecz. Drużyna gospodarzy zdołała co prawda zdobyć w 70 minucie kontaktową bramkę z rzutu karnego ale to podopieczni Roberta Reiwera ostatecznie wygrali spotkanie.

Skład: Bartkowiak, Kaźmierczak (76’ Nowicki), Garbacik, Lengiewicz, Sikorski, Gułajski, Marczak (76’ Jankowski), Liberacki, Gołuński (82’ Wiśniewski), Wołowski, Skrzecz