04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Wejściówki na Stadion Miejski dnia 12 września

W sobotę 12 września o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w ramach obchodów 90-lecia klubu Bałtyk Gdynia zagra z Jarotą Jarocin. O godzinie 15:00 oldboje Bałtyku zagrają z drużyną Polonii Warszawa, która 20 lat temu świętowała zdobycie tytułu Mistrza Polski. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wejściówek na Stadion Miejski na oba spotkania.

Bilety
Dostępne są bilety płatne (10 zł)  i bezpłatne. Dotyczą one wejść na sektory A i C.

Bilety bezpłatne będą dla dzieci do lat 12 – należy posiadać dokument tożsamości dziecka.
Bilety płatne i darmowe można nabyć  w biurze w piątek 4 września w godzinach 11:00 – 17:30 oraz w przyszłym tygodniu w dniach:
– poniedziałek – piątek: 7:00 – 18:00.
Bilety w dniu meczowym będzie można nabyć w kasach. W jednej kasie będą bilety płatne, w drugiej kasie będą bilety darmowe. Jedna osoba może nabyć trzy bilety. Darmowe bilety będą oznakowane stosowną pieczęcią. Kupując bilet należy okazać dokument tożsamości.

Bilety dla AP Bałtyk Gdynia zgodnie z komunikatem.

Cegiełki
Cegiełki – pełny komunikat o możliwości nabyciu TUTAJ – upoważniają do wejścia na dowolny sektor. Sektory B, są to sektory VIP z cateringiem. Cegiełki będą również do nabycia w kasach przed meczem od godziny 13:30.

Ponadto do wejścia na sektory B są upoważnione osoby, które zakupiły karnety VIP na sezon 2020/21 – wejście na trybunę VIP + miejsce parkingowe + catering (390 zł).

Do wejścia na sektor A i C upoważnione są osoby, które zakupiły karnety na sezon 2020/21:
– 40 zł – ulgowy,
– 80 zł – normalny,
– 160 zł – wejście na trybunę VIP + miejsce parkingowe.

Do wejścia na sektor A i C upoważnione są osoby, które otrzymały vouchery zamienne na bilety za akcję „Zapełniamy stadion” przy okazji meczu z poprzedniego sezonu Bałtyk – Kotwica oraz  osoby, które wymieniały wiosenny karnet na jesienny w związku z nierozegraniem rundy wiosennej sezonu 2019/20.  WAŻNE! Vouchery i karnety można wymienić tylko i wyłącznie w dni robocze. Nie będzie można dokonać wymiany w dniu meczowym.

Przydatne informacje:
– nie ma możliwości przechodzenia z sektorów B na sektory A i C i odwrotnie,
– darmowy bilet nie upoważnia do wejścia na sektory B,
– nie ma biletów ulgowych na to spotkanie,
– kasy w dniu meczowym będą otwarte od godziny 13:30,
– bilety są jednorazowe, bilet traci ważność po opuszczeniu stadionu, ponowne wejście jest możliwe tylko z nowym biletem,
– na sektorach A i C będą dostępne punkty gastronomiczne,
– osoby niepełnosprawne mogą wejść na obiekt bramą C.

Festyn dla dzieci będzie umiejscowiony na terenie między Stadionem Miejskim a boiskiem A (boczne boisko). Ogólnodostępny piknik trwać będzie w godzinach 12:00-16:00.