Zwycięstwo w Janikowie!

Bałtyk Gdynia pokonał Unię Janikowo 4:2, choć do przerwy 2:0 prowadzili gospodarze.

Mecz zaczął się źle dla biało-niebieskich. Przed upływem pierwszej minuty straciliśmy pierwszą bramkę. Po dziewiętnastu minutach przewaga Unii wzrosła do dwóch bramek. Na drugą połowę Bałtyk wyszedł odmieniony i w krótkim czasie doprowadził do remisu. Ważnym momentem była czerwona kartka dla zawodnika z Janikowa (65′). Nasz zespół wykorzystał grę w przewadze jednego zawodnika i jeszcze dwukrotnie piłka lądowała w siatce gospodarzy. Po pięciu porażkach z Unią doczekaliśmy się zwycięstwa.

Unia Janikowo – Bałtyk Gdynia 2:4 (2:0)
1:0 – 1’ Adam Konieczny
2:0 – 19’ Maciej Mysiak
2:1 – 51’ Szymon Nowicki
2:2 – 54’ Michał Marczak
2:3 – 71’ Igor Jankowski
2:4 – 78’ Jakub Losik (sam.)

Bałtyk: Bartkowiak – Nowicki, Lengiewicz, Garbacik, Machol (84’ Włoch), Gołuński (46’ Liberacki), Dziadkowiec (46’ Jankowski), Biedrzycki, Gułajski, Bartlewski, Marczak

żółte kartki: Sebastian Dziadkowiec, Igor Jankowski, Sebastian Bartlewski, Michał Marczak