Sparing #10: Bałtyk Gdynia – Arka II Gdynia 3:3

W ostatnim sparingu Bałtyk zremisował 3:3 z Arką II Gdynia. Do siatki rywali strzelali Maksym Demianchuk i Oskar Bohm. Trzecia, a pierwsza w kolejności bramka, to samobójcze trafienie.

Biało-niebiescy objęli prowadzenie po bramce samobójczej. Wzdłuż bramki podawał Adam Gołuński, a wślizgiem do własnej bramki skierował Daniel Chmielnicki. Ten sam zawodnik doprowadził do remisu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej odnalazł się w polu karnym i  z pięciu metrów uderzył pod poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą indywidualny błąd i Rafał Siemaszko wyprowadził rezerwy Arki na prowadzenie.

Po zmianie stron przeciwnicy strzelili kolejnego gola. Nieco przypadkowe, ale ostatecznie efektowne i skuteczne uderzenie zaliczył Jakub Wilczyński. Do końca spotkania pozostawało pół godziny i nasz zespół wziął się za odrabianie strat. Gola kontaktowego strzelił Maksym Demianchuk, który pewnie uderzył z rzutu karnego – faulowany był Oskar Bohm. Kilka minut później akcję Mateusza Gułajskiego wykończył Bohm.

Bałtyk Gdynia – Arka II Gdynia 3:3 (1:2)
1:0 – 17′ Daniel Chmienicki (sam.)
1:1 – 28′ Daniel Chmielnicki
1:2 – 39′ Rafał Siemaszko
1:3 – 60′ Jakub Wilczyński
2:3 – 77′ Maksym Demianchuk (k.)
3:3 – 83′ Oskar Bohm