znak A inwersyjny PANTONE

Niepowodzenie w Starogardzie

Niepowodzeniem zakończył się nasz wyjazd do Starogardu Gdańskiego. Na stadionie im. Kazimierza Deyny Bałtyk przegrał z miejscowym Klubem Piłkarskim 3:1.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 5 minucie nasze gapiostwo wykorzystał Kacper Łazaj. Otrzymał długie podanie w pole karne i bez problemu, niekryty uderzył po długim słupku, tuż obok zaskoczonego nieco Marka Szulca. Na szczęście chwile potem wyrównaliśmy. Michał Marczak przejął piłkę w środkowej strefie boiska i idealnym, prostopadłym podaniem obsłużył Filipa Sobieckiego. Nasz młody zawodnik nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. Wynikiem remisowym zakończyła siępierwsza połowa.

Druga cześć meczu nie była dla nas udana. W 55 minucie co prawda czerwoną kartkę ujrzał zawodnik KP (za faul na Piotrze Kręckim), ale chwile potem straciliśmy drugiego gola. Zanim się obejrzeliśmy było już 3:1. Do końca pozostało 30 minut, a wiec sporo czasu. Niestety nasi zawodnicy nie potrafili zmienić wyniku.

31. kolejka, 28.05.2019
KP Starogard Gdański – Bałtyk Gdynia 3:1 (1:1)
Bramki: Łazaj (5’), Sosnowski (57’), Kraska (60’) – Sobiecki (10’)

Bałtyk: Szulc – Korpalski, Sobczak (51′ Gołubiński), Zakrzewski, Andryszak, Garczewski, Letniowski [żk], Kręcki (59′ Bartnicki), Biskup (66′ Jankowski), Sobiecki, Marczak [żk]