Hattrick Bartlewskiego i gol Marczaka!

Lubimy takie trudne mecze. Bałtyk, w zaległym meczu 20. kolejki, pokonał w Szczecinie rezerwy miejscowej Pogoni 0:4!

Pierwsi zaatakowali portowcy, bo już w 6 minucie Marcin Matysiak musiał pokazać pełnię swoich możliwości, gdy bronił strzał w sytuacji sam na sam. W 21 minucie w zamieszaniu pod bramką Pogoni, w najlepszej sytuacji znalazł się Sebastian Bartlewski, który zdobył gola z 8 metrów.
Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a po przerwie Bałtyk nie przestawał atakować!
W 66 minucie było już 0:2. Po koronkowej akcji naszego zespołu, ponownie Sebastian Bartkewski strzela, tym razem z 15 metrów. Na pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry nasz kapitan znów zdecydował się na strzał z dystansu i… zdobył trzeciego gola! Hattrick! Ale Bałtyk nie zwalniał. Trzy minuty później w polu karnym został faulowany Michał Marczak. Wyrok wykonał sam poszkodowany i ustalił wynik meczu!
Na koniec jeszcze kapitalna interwencja Marcin Matysiaka, która jest niejako klamrą tego meczu.

Wygrywamy na trudnym terenie i z pełną pulą wracamy do Gdyni. Dziękujemy Panowie!