04_ENERGA ksiega znaku_znak poziomy

Dużo walki, zero punktów

Bałtyk przegrał we Wronkach z Lechem II Poznań 1:0. Gola, za sprawą Pawła Tomczyka, znów straciliśmy w pierwszych minutach spotkania.

Z mocnym postanowieniem podjęcia walki i wywalczenia punktów na boisku rywala przystąpili do meczu nasi zawodnicy. Jednak już w 4 minucie na moment zapomnieliśmy o tych ustaleniach. Właśnie wtedy poznaniacy wymienili kilka podań na naszej lewej stronie. Akcję zakończyli podaniem do nieobstawionego zawodnika, który znajdował się na 8 metrze naszego pola karnego. Paweł Tomczak nie miał kłopotu z pokonaniem Marcina Matysiaka. Pojawiło się widmo deja vu meczu z Mieszkiem. Na szczęście potrafiliśmy się otrząsnąć i wrócić do gry. Swoje sytuacje miał Adam Duda, ale zarówno w 31, jak i w 73 minucie meczu zabrakło mu nieco szczęścia. Tego samego zabrakło Jakubowi Biskupowi, który w 33 minucie uderzał z rzutu wolnego.
Niestety ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Podtrzymaliśmy niestety tradycję powrotów z wielkopolski z zerową zdobyczą punktową.
To był ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Czas na przerwę zimową i wyciąganie wniosków.